מזרן- כל מה שצריך לדעת

ככל שפחות נוח לך לשכב על גבי המזרן שלכם, כאשר אתם מנסים להירדם בלילה, באופן הזה גדלים הסיכויים שהשינה שלכם מופרעת לאורך כל שעות הלילה. מחסור בשינה טובה ובלתי מופרעת משפיע לשלילה על החלק במוח ששולט במהירות ובדיוק. כמו כן, זה יכול להשפיע על היכולת שלכם לשמור מידע למחרת, ליצור רעיונות חדשים והן למשוך ידע מחלקים שונים של המוח שלכם. במאמר זה יובאו בפניכם כמה טיפים מאוד חשובים על מזרן, ועל כן מן הראוי שתיהנו מקריאה רציפה שלו.

האם מזרן שראיתם הוא רך ויציב כפי שמתאים לכם?

אף במידה ואתם סבורים שאתם יודעים לאשורו מה היא רמת המוצקות שאתם מחפשים במזרן, אנחנו ממליצים לכם לשמור על ראש פתוח ולנסות מגוון נרחב של מזרנים. הדרך היחידה לדעת מה באמת אומר תיאור מוצק או רך של מזרן היא פשוט לשכב עליו פיסית. בדיוק כמו שמודדים בגדים בחנות, עם מזרנים אין סטנדרטיזציות עבור מותגים רכים, בינוניים או מוצקים. במבחני המזרן שערכנו, שני אנשי צוות שהתעקשו זה מכבר שהם אנשי מזרונים מוצקים, הבינו שהם מעדיפים מזרנים שסומנו בתור מידת קושי בינונית. כשאתם גולשים ברשת האינטרנט וקוראים כל מיני ביקורות, אל תשכחו שתקיפות אומרת דברים שונים לבני אדם שונים. כמו למשל – למרות שביקורות משתמשים רבות מתארות את מזרנים מסוימים כרכים מדי, יש מי שמאמין שהם חזקים מדי או בדיוק כמו שצריך. אם אתם רוכשים מזרן בחנות מותג ספציפי שאתם מעדיפים, כדאי שתנסו את הגרסה החזקה ביותר שקיימת, ולאחר מכן תלכו על הרך יותר עד שתגיעו לרמת המוצקות שאתם מעדיפים.

לפי איזה פרמטרים תבחרו מזרן?

אלו הם הפרמטרים המובילים לבחירה של מזרן –

  • עליכם לוודא שהמזרן יתאים לצרכים האישיים שלכם – כשזה מגיע למזרנים, מידה אחת לא מתאימה לכולם. במציאות העכשווית קיימים כל מיני סוגים של מזרנים המציעים מנעד נרחב של יתרונות בהתאם לצרכי התמיכה המדויקים שלכם. תשאלו מומחה לגבי מזרנים קפיצי כיס, קצף זיכרון, לטקס וקפיצי סליל כדי להבטיח שתקבלו את התמיכה הדרושה לכם בזמן השינה.
  • תתחילו עם תמיכה טובה – המזרנים הכי טובים שומרים על תמיכה טובה בגוף שלכם בלי חוסר נוחות או לחץ על הירכיים, הכתפיים, הצלעות או הקרסוליים. מזרן איכותי יתאים לעיקול של עמוד השדרה שלכם, ישמור אותו מיושר היטב עם שאר הגוף שלכם ויפזר את משקל הגוף שלכם בהתאמה. כל אלה יסייעו להבטיח שנת לילה טובה.